Співпраця з благодійним фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»

Дата: 30.10.2023 13:51

Вільнянська міська рада ще у серпні підписала Меморандум про співпрацю з благодійним фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», згідно якого благодійний фонд надає інформаційне, консультативне та матеріально-технічне забезпечення. У жовтні фондом було передано техніку для облаштування 2 робочих місць працівниць відділу соціального захисту населення Вільнянської міської ради. До комплектів сучасного офісного устаткування увійшли багатофункціональні пристрої для друку та сканування, картриджі, Wi-Fi-роутери, джерела безперебійного живлення, мережеві фільтри-подовжувачі, зовнішні жорсткі диски .
         Передача техніки відбувається в межах проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб» за фінансування UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні. “Ця техніка допоможе полегшити роботу наших працівниць та дозволить швидше надавати соціальні послуги населенню, зокрема внутрішньо переміщеним особам”, - зазначила міський голова Наталя Мусієнко. Від щирого серця дякуємо за підтримку та допомогу благодійному фонду!