‼️«Наздоганяюча» catch-up кампанія з вакцинації проти кору,  епідемічного паротиту, краснухи серед дитячого населення

Дата: 31.10.2023 16:06

Зараз проводиться «наздоганяюча» catch-up кампанія з вакцинації проти кору,  епідемічного паротиту, краснухи серед дитячого населення.  Адміністрація комунального некомерційного  підприємства «Вільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільнянської  міської ради  повідомляє, що проведено мікропланування вікових категорій дітей від 1 до 17 років, які мають прогалини в імунізації проти відповідних інфекцій. План складає 147 дітей, станом на 31.10.2023 р виконано 153 щеплення. Нагадуємо, що єдиним ефективним засобом профілактики цих інфекцій  є вакцинація. На даний час в лікувально-профілактичних закладах громади, де проводять щеплення,  є в наявності достатня кількість комбінованої вакцини проти кору, паротиту та краснухи. Тому задумайтеся про вакцинацію та ретельно вивчіть це питання. Бажаємо здоров’я! Бережіть себе!