Корисне навчання

Дата: 31.10.2023 16:38

50 вчителів, керівників гуртків шкіл Вільнянської МТГ зібрав ЦДЮРД Вільнянської міської ради. За сприяння відділу освіти та культури Вільнянської міської ради, його начальника  Лариси Ганової , на онлайн практикум " Створення електронних книжечок, як інструмент тематичного узагальнення та мотивації дітей до вивчення теми на уроках та заняттях гуртків" (спікер - Світлана Демиденко).
     Учасницею конференції стала доцент кафедри теорії та методики виховання ЗОІППО, кандидат соціологічних наук, доцент Вікторія Могилевська. З вітальним словом виступила директор ЦДЮРД Оксана Савченко.  Півтори години плідної роботи пролетіли непомітно, з новим досвідом  освітяни готуються до нових викликів освітнього процесу!