РЕМ повернули світло

Дата: 03.11.2023 10:09

Через рашистські обстріли вчора нових руйнувань зазнали електромережі Степногірської дільниці. Були знеструмлені 44 домівок в одному з населених пунктів. Попри небезпеку нових ворожих атак, наші бригади ще до вечора усунули ці пошкодження та відновили енергоживлення.
        Також фахівці «Запоріжжяобленерго» заживили 27 осель в одному з прифронтових населених пунктів на Оріхівщині, що знеструмлювалися напередодні через пошкодження електроопори повітряної лінії електропередачі.
        Крім того, бригади  Вільнянського міжрайонного РЕМ повернули світло 65 родинам та 3 юридичним особам, чиє енергопостачання переривалося напередодні внаслідок пошкодження електрообладнання у КТП.
        У м. Запоріжжя енергетики усунули наслідки технологічного порушення та відновили енергоживлення 813 абонентів.
Загалом протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 952 споживачів.
          Станом на ранок 03 листопада без енергопостачання залишаються 25 977 споживачів у 65 населених пунктах Запорізької області (за винятком тимчасово непідконтрольної території).