ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ПРИЙДЕШНІМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ

Дата: 03.11.2023 15:03

Шановні працівники соціальної сфери Вільнянської міської територіальної громади!

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.

У цій сфері працюють люди небайдужі, сповнені душевного тепла, адже, основу будь-якої соціальної роботи становлять любов, милосердя, співчуття.

Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Сьогодні на ваші плечі лягла непроста відповідальність про переселенців, яким потрібен захист. Кожен з них потребує особливої уваги та підтримки, розуміння у часи війни.

Прийміть щирі слова вдячності за самовіддане служіння людям та відданість роботі, а особливо у тяжкі часи для нашої країни.

Бажаю усім миру, щастя, сімейного затишку, міцного здоров’я та відчуття важливості справи, яку Ви робите!

Все буде Україна!

З повагою міський голова