IAC ISHR запускає реєстраційну форму для отримання підгузків для дорослих

Дата: 08.11.2023 11:10

📦 IAC ISHR запускає реєстраційну форму для отримання підгузків для дорослих для Київської, Сумської, Запорізької і Полтавскої областей.
⬇️⬇️⬇️Список ТГ, на які діє дана гуманітарна акція, вказано у кінці повідомлення. Будьте уважні.

✅ Заповнення форми є обов‘язковою умовою надання Вам такої допомоги.

✅ Перед заповненням форми ознайомтеся з нею.

✅ Прохання заповнювати форму уважно та зазначати коректно усі дані, які ми просимо вказати, без них ми не зможемо таку допомогу Вам надати. Відповідальність за правильність заповнення форми несе заявник.

❗️Дана форма НЕ є збором персональних даних чи будь-чим іншим, що могло б порушити Ваші права. Вона є необхідною нам для швидкого і якісного надання допомоги тим, хто цього справді потребує.

❗️Звертаємо Вашу увагу, що некоректне заповнення форми є підставою для залишення такої заявки без розгляду.

📦 IAC ISHR запускает регистрационную форму для получения подгузников для взрослых для Киевской, Сумской, Запорожской и Полтавской областей.

⬇️⬇️⬇️Список ТГ, на которые действует данная гуманитарная акция, указано в конце сообщения. Будьте внимательны.

✅ Заполнение формы является обязательным условием предоставления Вам такой помощи.

✅ Перед заполнением формы ознакомьтесь с ней.

✅ Просьба заполнять форму внимательно и указывать корректно все данные, которые мы просим указать, без них мы не сможем такую помощь Вам предоставить. Ответственность за правильность заполнения формы несет заявитель.

❗️Данная форма НЕ является сбором персональных данных или чем-либо другим, что могло бы нарушить Ваши права. Она необходима нам для быстрого и качественного оказания помощи тем, кто в этом действительно нуждается.

❗️Обращаем Ваше внимание, что некорректное заполнение формы является основанием для оставления такой заявки без рассмотрения.

▶️ Посилання на форму / Ссылка на форму: https://forms.gle/Kmi8WRgxiiZLamMV6

📍Іванківська ТГ (Вишгородський р-н, Київська область)
📍Петрівська ТГ (Вишгородський р-н, Київська область)
📍Пірнівська ТГ (Вишгородський р-н, Київська область)