Круглий стіл з питань соціально-економічної сфери

Дата: 09.11.2023 11:41

9 листопада відбувся круглий стіл у Вільнянському відділенні Запорізької філії Запорізького ОЦЗ за участі начальника відділу соціального захисту населення Вільнянської міської ради Ірини Шакіної, представників управління Пенсійного фонду України у Вільнянському районі та Вільнянського бюро правової допомоги.  Розглядалися питання щодо навчання занятого населення за ваучерами, професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в ЦПТО ДСЗ, отримання грантів на розвиток власної справи місцевими підприємцями, компенсаційні програми для роботодавців за створення нових робочих місць, працевлаштування ВПО, молоді або осіб з інвалідністю та інші важливі питання із соціально-економічної сфери.