Урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 10.11.2023 08:20

09 листопада відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
     З вітальним словом до працівників культури звернулася начальник відділу освіти та культури Вільнянського міської ради Лариса Ганова та нагородила грамотами відділу освіти та культури Кагадєй Ніну, Солодовник Юлію, Романенко Світлану та Ногу Андрія.
       Почесні Грамоти Вільнянського центру культури та дозвілля отримали почесні гості, ветерани культури та художньої самодіяльності Людмила Тандура, Галина Федорова, Марія Пономаренко, Галина Варчук та Галина Ганошенко. Грамотами за активну участь у творчому житті громади були нагороджені театральний гурток "Браво", керівник Тетяна Островська, колектив Новогупалівського сільського будинку культури - філії, завідувач Юлія Кокойло, солістка вокального ансамблю "Каприз"Аліна Денисенко, керівник Тетяна Охріменко, учасниця театрального гуртка "Експресія" Катерина Мізіна, керівник Юлія Солодовник.
          З вітальним словом до молодих спеціалістів Юлії Солодовник та Юлії Дмитренко звернулася ветеран праці Людмила Тандура та провела посвячення дівчат в культпрацівники.
      Подяка була вручена колективу комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів культури" Вільнянської міської ради, директор Серафима Солодовник за тісну співпрацю.
        Для учасників заходу прозвучали пісні у виконанні Аліни Денисенко та Тетяни Охріменко, чуттєвий вірш у виконанні Тетяни Островської.
       Щиро дякуємо всім працівникам культури за участь у нашому заході, бажаємо миру, здоров'я, щастя і творчого натхнення!!!

Вільнянський центр культури та дозвілля