Як зміцнити імунітет

Дата: 14.11.2023 11:55

🍁 Період міжсезоння найбільш послаблює нашу імунну систему. Традиційні ГРВІ, зростання випадків грипу. Аби зміцнити імунітет необхідно переглянути свої щоденні звички.
☝️ Фахівці відділу імунопрофілактики Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України рекомендують:
✅ Дотримуватися здорового способу життя: збалансована дієта, фізична активність, киньте палити, добре висипайтеся, уникайте стресу.
✅ Правильне харчування: свіжі овочі та фрукти, цитрусові, ягоди, гарбузові насіння, грейпфрути, часник, горіхи, зелений чай тощо, які містять вітаміни, мінерали та антиоксиданти.
✅ Вакцинація: перевірте свій імунізаційний графік та вакцинуйтеся проти хвороб, які можна запобігти щепленням (грип та COVID-19).
✅ Гігієна: регулярно мийте руки з милом та водою, особливо перед їжею, після відвідування громадських місць та після кожного контакту з хворими людьми.
✅ Уникайте контакту зі хворими.
✅ Робіть перерви при сильних фізичних навантаженнях.
✅ Консультуйтеся з лікарем або імунологом для отримання рекомендацій, що відповідають вашому конкретному стану здоров'я!
В будь-яку пору року залишайтеся здоровими та активними!

Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України