Привітання міського голови з Днем працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2023 12:00

Шановні аграрії Вільнянської міської територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

Це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками, зберігають нашу благодатну ниву. Вдячна усім, хто працює у сільському господарстві нашої громади, за стійкість, за підтримку армії, за людяність, за самовіддану багаторічну працю на благо громади. Сьогодні перед вами постали нові виклики, проте я переконана, що такі досвідчені та працьовиті люди з ними впораються.

Щиро дякую всім, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі – хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам та ветеранам агропромислового виробництва, – за любов до землі, мудрість і витримку, особливо в наш надскладний час. Зичу здоров’я, миру, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання нашого краю та піднесення добробуту всього українського народу! Щиро дякую вам за співпрацю! Разом ми зробимо для нашої громади набагато більше! Наближаємо нашу перемогу разом! Зі святом!

З повагою ‒ міський голова Наталя Мусієнко