Шановні жителі Вільнянської громади!

Дата: 21.11.2023 07:48

21 листопада прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи. У цей День ми вшановуємо усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Це День, який докорінно змінив свідомість українського народу та хід української історії, об’єднав прагнення мільйонів українців до кращого життя.

У День Гідності та Свободи ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. У цей День ми згадуємо й тих, хто нині захищає нашу свободу та незалежність. Дякуємо вам, захисники, за мужність, патріотизм, витримку і терпіння.

Українці – великий народ, який заслуговує на щасливе життя в державі, де гідність людини та її свобода цінуються понад усе. Зичу вам, шановні земляки, міцного здоров’я, благополуччя, непохитної віри у краще майбутнє під мирним небом України. Разом до Перемоги!

Нехай мир і спокій запанують на рідній землі. Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко