Гуманітарна допомога від Dorcas - Ukraine

Дата: 21.11.2023 13:34

Вільнянська міська територіальна громада продовжує плідну співпрацю з Dorcas - Ukraine.

21 листопада представниками міжнародної організації відбулася видача наборів утеплення внутрішньо переміщеним особам та соціально незахищеним місцевим мешканцям відповідно до попередньої реєстрації. Також мешканці громади мали змогу отримати консультації від профільних спеціалістів.

За підтримки, наданої Dorcas, мешканці громади зможуть задовольнити базові потреби в осінньо-зимовий період. Дякуємо волонтерській організації за співпрацю та підтримку малозахищених верств населення!

Поєднання зусиль та можливостей міської влади та волонтерської спільноти дозволить нам досягти більш ефективних результатів у роботі на Перемогу.