Вільнянщина знову в жалобі: не стало ще одного захисника

Дата: 23.11.2023 10:42

У Вільнянській міській територіальній громаді - знову трагічна звістка. 14 листопада 2023 року не стало ще одного воїна-захисника – БЕЗПАЛЬКА ОЛЕКСІЯ МИКОЛАЙОВИЧА, 20.07.1974 року народження, який народився у місті Луганську, але все життя провів у місті Вільнянську з родиною.
          17 вересня 2022 року пішов боронити кордони України. Олексій був командиром середніх танків. Він загинув під час виконання службового обов’язку під час штурмових дій з боку противника у населеному пункті Хромове Донецької області.
         Прощання з Олексієм Безпалько та вшанування пам’яті відбудеться 24 листопада о 10.30 біля будівлі КУ «Вільнянський центр культури та дозвілля» Вільнянської міської ради.
Відповідно до розпорядження Вільнянського міського голови, у зв’язку з трагічною загибеллю Безпалька Олексія Миколайовича, 24 листопада 2023 року оголошено Днем жалоби.
        Вічна пам'ять герою і співчуття рідним і близьким. Низький уклін за захист нашої України!