Пам’ятаємо захисника!

Дата: 24.11.2023 08:46

Рік тому, 24 листопада 2022 року загинув наш захисник - Зайковський Андрій Миколайович, 1973 року народження.
        У 1991 році Андрій служив в армії. Службу проходив у Німеччині. Після повернення працював на підприємствах міста Вільнянська. Останнє місце роботи – товариство з обмеженою відповідальністю «Агрошляхбуд».
       Андрій Миколайович 22 липня 2022 року був мобілізований першим відділом Запорізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на військову службу, яку проходив у військовій частині 3005.
         Життя Андрія обірвалося 24 листопада 2022 року у Харківській області під час виконання військових обов’язків. Він був гарною, життєрадісною людиною! Пам’ятаємо тебе, захиснику! Вічна пам’ять Герою!