Мовний клуб “Ріка”

Дата: 27.11.2023 14:54

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. У мові накопичуються досвід, історія народу, культура, традиції, інтелектуальний та духовний розвиток попередніх поколінь. Вільнянська міська рада за підтримки мовного клубу «Ріка» здійснює просвітницькі заходи щодо популяризації української мови серед населення.

Нагадаємо, що з 2 червня 2023 року на базі ліцею «Успіх» Вільнянської міської ради (колишня Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3) розпочав свою роботу «Мовний клуб» з вивчення та практичного володіння розмовною українською мовою. Заняття проходять за сприяння інтеграційного клубу «Ріка», громадської організації «Десяте квітня», Вільнянської міської ради.

24 листопада відбулося творче заняття, присвячене правам людини. Малювали картини, писали твори українською мовою, висловлювали думки з приводу вивченого матеріалу. Такі зустрічі тривають раз у 2 тижні. Викладач курсу – висококваліфікований вчитель української мови ліцею «Успіх» Вільнянської міської ради Надія Лебединська. Курси безкоштовні, практичні та цікаві.

Всі бажаючі можуть доєднатися до «Мовного клубу» у приміщенні ліцею. Заняття спрямовані на практичне оволодіння основами і тонкощами української мови. Говори українською, бо мова – то наша зброя! Разом до Перемоги!