ЦИФРОВІ ДЕВАЙСИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Дата: 29.11.2023 11:23

Ліцеї та гімназії Вільнянської міської територіальної громади отримали 50 ноутбуків для навчання, призначені для вразливих категорій дітей. Передав девайси департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, в особі - заступника директора департаменту – начальника управління Євгена Льовочкіна за сприяння Фундації Олени Зеленської. “Доки діти вчаться, а вчителі навчають, у нашої країни є майбутнє. Отже, наше завдання – робити все для того, щоб освітній процес тривав», – зазначила перша леді України Олена Зеленська.

Пристрої доставлені та розподілені між освітніми закладами громади для передачі дітям у тимчасове користування. Нове обладнання допоможе школярам продовжувати онлайн навчання. Міський голова Наталя Мусієнко разом з начальником відділу освіти та культури Вільнянської міської ради Ларисою Гановою вручили ноутбуки здобувачам освіти. Кожна дитина має право на освіту, хоч і ускладнену через закриття шкіл в умовах війни. Наголошуємо на важливості продовження навчання хоч і у дистанційному форматі для попередження подальших освітніх втрат. Тож наближаємо Перемогу разом з майбутнім нашої країни!