Пам’ятаємо!

Дата: 30.11.2023 09:00

29 листопада 2022  року не стало нашого захисника - Боришпольця Олександра Олександровича, який народився 30 квітня 1975 року народження, мешканця села Грізне (Любимівський старостинський округ).
      З 1993 по 1996 рік служив на Чорноморському флоті. Після повернення працював майстром на Запорізькому електровозоремонтному заводі. Працював у ТОВ "НВО" "РІСТ", останнє місце роботи – ТОВ "Вільнянський молокозавод".
      08 липня 2022 року був мобілізований  у військову частину А1126.  Життя Олександра обірвалося  у Луганській області під час виконання військових обов’язків. Він був гарною, життєрадісною, доброю людиною. Похований Олександр у селі Грізне 10 грудня 2022 року. Пам’ятаємо тебе, захиснику! Слава Україні! Героям слава!