Дата: 30.11.2023 16:47

Вакцинація – це один із найефективніших способів захисту від інфекційних захворювань. Крім цього, своєчасно зроблене щеплення допомагає запобігти поширенню хвороб.

На території Запорізької області завезено перевірені та безпечні вакцини. Зверніться до свого сімейного лікаря, аби зробити всі необхідні щеплення відповідно до Національного календаря. В регіоні функціонує 79 пунктів з рутинних вакцинацій.

Також в області працює 35 осередків, які здійснюють вакцинацію проти COVID-19, а для жителів віддалених громад курсують автобуси з мобільними бригадами.

Закликаю всіх громадян, зокрема осіб, які належать до групи ризику, відповідально поставитись до власного здоров’я!

Запорізька обласна державна адміністрація / Юрій Малашко