Привітання з Днем працівників прокуратури України

Дата: 01.12.2023 15:25

Шановні працівники прокуратури!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників прокуратури України. Висловлюю щиру вдячність за значний внесок у підтримання законності та правопорядку, захист прав людини,  громадянина, жителів Вільнянської міської територіальної громади, розбудову та зміцнення України як правової європейської держави.

Навіть у вкрай важких умовах війни ви є потужним щитом істини, який покликаний зберігати стабільність, злагоду та спокій у суспільстві,  забезпечувати дотримання громадянських прав і свобод.

Нехай Ваша принциповість і непохитність у служінні Закону та Справедливості, помножені на мудрість і знання, увінчуються позитивними досягненнями в ім’я процвітання незалежної, правової та демократичної України і її громадян.

Слава Україні!

З повагою,