Пам’ятаємо Романа Кулебякіна!

Дата: 04.12.2023 10:34

Вже майже рік з нами не має нашого захисника Романа Кулебякіна. Сьогодні б йому виповнилося 35 років та не судилося. Кулебякін Роман Володимирович народився 4 грудня 1988 року у місті Вільнянську. Навчався у гімназії “Світоч” у класі поглибленого вивчення іноземних мов. У 2004 році закінчив 9 класів. Хобі Романа у шкільні часи були танці. Він був дуже здібним та  виступав колективом на сцені. Закінчив  Вільнянський професійний ліцей за спеціальністю кухар.
       25 лютого 2023 року наш земляк загинув в селищі Нове Донецької області. Роман Володимирович був мобілізований до роти охорони 1 березня 2022 року першим відділом Запорізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Запорізької області.  26 листопада переведений до військової частини А7090, у якій його життя обірвалося. Він був оператором 3 відділення  протитанкового взводу. Роман був відповідальним та мав “золоті руки”. У  Романа залишилися мама Ольга, дружина Анна, дочка Ярослава та рідна сестра Ірина. Пам’ятаємо тебе захиснику!