Акція “16 днів проти насильства”

Дата: 05.12.2023 15:57

Фізичне,  психологічне, економічне та сексуальне - усе це види домашнього чи гендернозумовленоного насильства. В його пастку можуть потрапити всі незалежно від соціального статусу чи віку. Однак жінки та діти залишаються в основній групі ризику.

Тому у рамках акції "16 днів проти насильства" проведено робочу зустріч дільничого офіцера поліції Миколи Журибіди, інспектора ювенальної превенції Олени Казарян спільно з секретарем Вільнянської міської ради Світланою Шраменко, головним спеціалістом служби у справах дітей Нателлою Ходоровою, начальником відділу соціального захисту населення Іриною Шакіною щодо проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.