Вітання міського голови з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2023 08:40

Доземний уклін та людська шана українським військовим, які без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю.

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти, і цим завойовують довіру українців.

Прийміть найщиріші слова привітання з нагоди Дня Збройних Сил України! Вітаємо всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Нехай Господь береже кожного українського воїна. Україна пишається своїм військом.  Бажаю вам та вашим родинам миру, злагоди та родинного затишку, козацької мужності, батьківської мудрості та незламної сили волі.

На жаль, війна не буває без жертв і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.

Дякую кожному з вас, хто сьогодні в строю боронить нашу землю від російського окупанта. Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими!

Дякую за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових!

Здоров’я і благополуччя вам! Миру і злагоди!

За нами правда. З нами Бог. І Перемога буде за нами!

Слава Героям! Слава Україні!

Наталя Мусієнко