Реєстрація на гуманітарну допомогу

Дата: 09.12.2023 09:00

IAC ISHR запускає форму для реєстрації на отримання допомоги в рамках програми IOM для осіб, які проживають на території Вільнянської ТГ Запорізької області

✅Заповнення форми є обов‘язковою умовою надання Вам такої допомоги.

✅Перед заповненням форми ознайомтеся з нею.

✅Прохання заповнювати форму уважно та зазначати коректно усі дані, які ми просимо вказати, адже без них ми не зможемо таку допомогу Вам надати. Відповідальність за правильність заповнення форми несе заявник.

заявник.

- Акція є виїзною та проводиться одним днем у зазначені в запрошенні час та дату;

- Отримати допомогу може представник родини, пред’явивши вказані при реєстрації оригінали документів;

- Заповнення форми є поданням заявки та не гарантує отримання допомоги. У разі схвалення заявки, Ви отримаєте відповідну інформацію на вказану Вами електронну адресу.

- У разі схвалення заявки, допомогу можна отримати тільки на місці видачі.

Відправка службами доставки не здійснюється.

❗️Дана форма НЕ є збором персональних даних чи будь-чим іншим, що могло б порушити Ваші права. Вона є необхідною нам для швидкого і якісного надання допомоги тим, хто цього справді потребує.

❗️Звертаємо Вашу увагу, що некоректне заповнення форми є підставою для залишення такої заявки без розгляду.

Посилання на форму:

Залишайся добрим💙Будь з lSHR!

📦IAC ISHR запускает форму для регистрации на получение помощи в рамках програмы IOM для особ, которые проживают на територии Вольнянской ТГ Запорожской области

✅Заполнение формы является обязательным условием предоставления Вам такой помощи

✅Перед заполнением формы ознакомтесь с ней.

✅Просьба заполнять форму внимательно и указывать корректно все данные, которые мы просим указать , поскольку без них ми не сможем такую помощь Вам предоставить. Отвественность за правильность заполнения формы несёт заявитель.

- Акция является виездной и проводится одним днём в указанные в приглашении время и дату;

-Получить помощь может представитель семьи, предъявив указанные при регистрации оригиналы документов;

- Заполнение формы является подачей заявки и не гарантирует получение помощи. В случае одобрения заявки, Ви получите соотвествующую информацию на указанный Вами електронный адрес.

- В случае одобрения заявки, помощь можно получить только на месте выдачи.

Отправка службами доставки не осуществляется.

❗️Данная форма НЕ ЯВЛЯЕТСЯ сбором персональных данных или будь-чем ещё, что могло бы нарушать Ваши права. Она является необходимостью для быстрого и качественного предоставления помощи тем, кому это действительно необходимо

❗️Обращаем Ваше внимание, что некорректное заполнение формы является основанием для оставления такой заявки без рассмотрения.

Ссылка на форму:

Оставайся добрым💙Будь с ISHR!