Найкращих знову забирають небеса

Дата: 16.12.2023 18:00

Жахлива війна забрала ще одного захисника України, нашого земляка - Ушмаєва Іллю Сергійовича. Як почалась повномасштабна війна, 9 травня 2022 року Ілля пішов добровольцем у Збройні сили України  та з честю захищав кордони України.

Не стало Іллі Сергійовича біля населеного пункту Кринки Херсонської області 6 грудня 2023 року року під час виконання бойового наказу по захисту Батьківщини.

Вічна і світла пам'ять, глибока шана та безмежна вдячність Герою!  Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам'ять Герою! Поховання Іллі відбудеться 0 10.00 18 грудня у місті Вільнянську. Просимо вшанувати памʼять нашого земляка - захисника  Іллі Ушмаєва та створити коридор пошани.