Подаруй Різдво військовим

Дата: 25.12.2023 11:56

Напередодні Різдва, яке у цьому році Україна разом з усім світом святкує 25 грудня, кожен бажаючий може стати таємним Сантою для захисника. Колектив ЗДО "ЯСЛА-САДОК" № 5 "Казочка" Вільнянської міської ради підтримав благодійну ініціативу – «Подаруй Різдво військовим», що дозволила передати військовим краплю тепла, дрібку любові та корисні й дуже необхідні подарунки від наших дітей. До участі запрошували самих маленьких жителів Вільнянської громади. Учасникам пропонувалося виготовлення Янголів для наших захисників. До ініціативи приєдналися вихованці ЗДО № 6 «Дзвіночок» та здобувачі загальної середньої освіти ліцею «Потенціал» Вільнянської міської ради. В цілому було виготовлено понад 100 Янголів, кожна дитина вклала в роботу часточку свого серця, надрукувала побажання для воїнів. Всі роботи були передані військовим на передову. У різдвяно-новорічний період віра і надія на краще стають особливо сильними. Нехай ці Янголи оберігають життя незламних героїв і наближають всіх до Перемоги!