Пам’ятаємо захисника!

Дата: 25.12.2023 16:33

Сьогодні, різдвяної днини, мало б виповнитися 33 роки нашому захиснику - Максиму Яремко. Максим Михайлович народився 25 грудня 1990 року у місті Запоріжжя, з 2000 року родина переїхала до міста Вільнянська. Навчався молодий та завзятий Максим у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3. Пізніше закінчив Вільнянський професійний ліцей і отримав спеціальність “Водій”.
         Яремко Максим  проходив строкову службу у 2016-2017 роках у прикордонних військах. З 2018 є учасником антитерористичної операції на сході України (АТО). Був мобілізований до військової частини А 0693 25 лютого 2022 року першим відділом Запорізького  районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Запорізької області за спеціальністю “Стрілок”. Серце Максима зупинилося у Краматорську при несенні служби на блокпосту 26 квітня 2023 року. Вічна пам’ять Герою України! Ми пам’ятаємо тебе захиснику!