Заслужені нагороди напередодні Різдва

Дата: 25.12.2023 16:35

Народний художній колектив театр-студія БЕМС ЦДЮРД 23 грудня виступив з театральними постановами на 12 міжнародному фестивалі-конкурсі талантів та творчості “Новорічна феєрія” у Дніпрі й отримав високі нагороди. Це і перемога в "Премія року" - Талановитий колектив 2023 року"; гран-прі за новий номер “Клерки-мрійники"(хореографія, старша категорія); гран-прі за новий  номер " Пригоди Федори" (театр, молодша категорія); лауреати 1 місця за номер" Легенда одного ранку" (хореографія, старша категорія); перемога в " Премія року" - " Кращі керівники року 2023" (Вікторія Кривогуз, Світлана Демиденко).  Театр-студія БЕМС має вже 17 Гран-прі,  85 чудових дітей разом зі своїми сім'ями,  найкращих педагогів та бажання працювати, перемагати, жити, творити, пізнавати. Вітаємо талановитих дітей громади, а також педагогів, які вкладають в своїх дітей душу й вчать творчо мислити, розвиватися на творчому їх шляху! Безперечно, цей колектив на чолі з педагогами дуже талановиті, це гордість нашої громади!