БЕЗПАЛЬКО ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Дата: 28.12.2023 15:26

(20.07.1974 - 14.11.2023)

14 листопада 2023 року Вільнянська міська територіальна громада втратила ще одного захисника Вітчизни – Безпалька Олексія Миколайовича, який мужньо боронив кордони України.

Безпалько Олексій Миколайович народився  20 липня 1974 року у Луганську, де і провів своє дитинство. Юність та навчання вже пройшли у рідному серцю Вільнянську. У 1989 році закінчив восьмирічку Вільнянської загальноосвітньої школи 1. Однокласники та вчителі згадують, що Безпалько Олексій був щирим, відкритим, вихованим та гарним учнем, який добре навчався, мав багато друзів.

Після закінчення школи, вступив до Запорізького металургійного технікуму. Працював на підприємствах Запорізької області: приватне акціонерне товариство “Запоріжсталь”, товариство з обмеженою відповідальністю “Стальмонтаж”.

Останнє місце роботи - товариство з обмеженою відповідальністю “Солт-Оіл”, на якому працював слюсарем.

17 вересня 2022 року був мобілізований першим відділом Запорізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на військову службу. У військовій частині він був командиром середніх танків Т-64-Б військової частини 3144. Мав військове звання - головний сержант стрілецького батальйону.

Він був життєрадісною людиною, будував плани на майбутнє та не судилося. Життя Олексія обірвалося 14 листопада  2023 року під час ведення бойових дій поблизу населеного пункту Хромове Донецької області  під час виконання бойового завдання по захисту Батьківщини. Під час обстрілу військової частини, отримав численні осколкові поранення, несумісні з життям.

Сина втратила  мати – Валентина Лаврентіївна, без чоловіка залишилася дружина Тетяна Анатоліївна, без батька – син Артембез брата залишилася сестра Наталя Миколаївна.

Мужній воїн героїчно захищав рідну Україну і кожного з нас.  Герої живі, поки пам’ять про них жива…