Вільнянська міська територіальна громада

Про встановлення правил проведення масових заходів під час дії воєнного стану

Дата: 29.12.2023 10:40

Доводимо до відома жителів громади, що згідно рішення Ради оборони Запорізької  області від 13.10.2023 року № 167 встановлено, що масові заходи,  які  проводяться в період дії воєнного стану на території Запорізької області повинні організовуватися лише у приміщеннях тільки тих закладів, які укриття, та лише для тієї кількості осіб, яка відповідає кількості місць в укритті відповідних закладів або безпосередньо в укриттях.
      Організатори масових закладів, балансоутримувачі, власники та орендарі приміщень, в яких проводяться вказані заходи зобов’язані мати плани таких заходів, які подаються не пізніше ніж за 10 робочих днів до дати проведення заходу до органу місцевого самоврядування, ГУ ДСНС України у Запорізькій області та ГУ НП в Запорізькій області для подальшого комісійного обстеження та погодження місця проведення заходу. І балансоутримувачі, і власники та орендарі приміщень, в яких проводять масові заходи, зобов’язані мати Плани дій на випадок оголошення сигналу «Повітряна тривога», які передбачають алгоритм дій та заходи, які необхідно вживати, схеми евакуації з визначеним колом осіб, відповідальних за заходи безпеки та евакуацію учасників і персоналу заходу, тощо.
        У зв’язку з вищевикладеним наголошуємо на безумовному дотриманні Вами вказаних заходів при проведенні масових заходів відповідно до прийнятого рішення!