Рік починається з жалоби …

Дата: 03.01.2024 13:19

30 грудня 2023 року поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області, відданий військовій присязі на вірність  Українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу та незалежність, загинув старший сапер 3 відділення інженерно-саперного взводу інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення військової часини А 0284, солдат, Дикуша Віктор Олександрович.

Просимо провести його в останню путь та віддати шану Герою, який ціною власного життя наближав нашу з вами Перемогу… Церемонія прощання та вшанування пам’яті загиблого захисника відбудеться  у місті Вільнянську 04 січня об 11.00.

Відповідно до розпорядження Вільнянського міського голови від 03.01.2024 № 02-р, у зв’язку з трагічною загибеллю Дикуші Віктора, 04 січня 2024 року оголошено Днем жалоби.

Щирі співчуття рідним та близьким.