Вільнянськ знов огорнутий невимовною тугою …

Дата: 03.01.2024 15:02

29 грудня поблизу населеного пункту Водяне Донецької області, відданий Військовій присязі на вірність Українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув Адров Віталій Валерійович, стрілець 1 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 3 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону військової частини А 0536.

Просимо провести його в останню путь та віддати шану герою, який ціною власного життя наближав нашу з вами Перемогу… Церемонія прощання та вшанування пам’яті загиблого героя відбудеться  у місті Вільнянську 04 січня о 13.00.

Відповідно до розпорядження Вільнянського міського голови від 03.01.2024 № 02-р, у зв’язку з трагічною загибеллю Адрова Віталія, 04 січня 2024 року оголошено Днем жалоби.

Щирі співчуття рідним та близьким.