Ще одна тяжка, непоправна втрата спіткала Вільнянську громаду

Дата: 04.01.2024 15:16

Наші серця сповнені сумом, невимовною тугою. Захищаючи рідну землю, наші хлопці віддають найдорожче – своє життя.

Сьогодні Вільнянщина, з сильним болем та у глибокій скорботі, віддає шану Адрову Віталію – сину, батьку, брату, побратиму та другу.

Він мав би повернутись до рідної домівки з перемогою, повернутись до батьків та доньки, відзначити свій 40-річний ювілей….

Важко знайти слова втіхи й підтримки для рідних, друзів та побратимів Героя.

Віталій народився 30 березня 1984 року. Мешкав у місті Вільнянську. Навчався у Вільнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3, а з 1998 року – у Вільнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2.

У 2004 році закінчив військовий ліцей «ЗАХИСНИК». У 2020 – Європейський університет за фахом -менеджмент.

Трудовий шлях його проходив на ТОВ «Ритм», на ЗАТ «Машинобудівний завод», а з 2009 року на – ПАТ «Мотор Січ».

З 13 вересня 2023 року був військовим Збройних Сил України, а саме – солдат другого стрілецького батальйону 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха.

10 грудня 2023 року був нагороджений медаллю «ЗА ХОРОБРІСТЬ В БОЮ».

Адров Віталій Валерійович загинув 29 грудня поблизу населеного пункту Водяне Донецької області, відданий Військовій присязі на вірність Українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність.

Клята війна залишила без батька доньку Аріну. Посиротили його батьки Ірина Миколаївна та Валерій Дмитрович, не вклониться низько він більше їм. Не підкладе плече своїй сестрі. Віталію навіки залишилося 39…..

Німа громада та безмовні друзі, рідні та близькі – невимовне горе однієї родини ділили гуртом.

Сльози ллються за ним і, напевно, за кожним бійцем, котрий загинув за Україну чи бореться за нашу Перемогу.

Він віддав своє життя за майбутнє, за майбутнє нашої держави, за дітей, які народились і які ще мають народитись у вільній Україні.

Щирі співчуття рідним та близьким Віталія, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі.

Щомиті пам’ятатимемо, якою ціною дається нам кожен крок до Перемоги…

Вічний спокій та вічна пам'ять Віталію Адрову, вічна шана у серці кожного з нас!

Твоє ім’я навіки вкарбоване в історію, обов’язково переможну історію нашої країни.

Нехай світла пам’ять про Віталія назавжди залишиться в серцях рідних, близьких, друзів та бойових побратимів. Вічна слава Герою!