Через перехід церкви на новоюліанський календар Водохреще відзначається 06 січня

Дата: 05.01.2024 16:20

Хрещення Господнє, або Водохреще чи Йордан — одне з головних церковних свят зими.

За новим календарем православні віряни України відзначають Водохреще 6 січня (за старим — 19 січня).

Від щирого серця вітаю зі світлим християнським святом. Це свято символізує очищення від усього нещирого і недоброго. Це свято світлих та нових починань. Христос Хрещається!

Нехай Дух Святий оберігає вас й благословить на добрі справи, а краплинки кришталевої освяченої води зміцнять віру, надію, любов і дадуть упевненості в завтрашньому дні!

Щиро бажаю всім через велику водохресну святиню зміцнити свою віру, очистити серця і помисли і знайти благодать Богоявлення!

Бажаю нашим захисникам сталевого здоров’я, витримки, сил та незламної віри! Хай Господь оберігає їх й благословляє, щоб кожен воїн повернувся до своєї родини цілим та неушкодженим!

Хай наша ненька Україна та її народ звільниться від ворога та всього злого, яке забрало в нас мир та спокій!

З повагою,

міський голова