Найближчими днями очікується погіршення погодних умов

Дата: 05.01.2024 16:25

Найближчими днями очікується погіршення погодних умов - на засіданні регіональної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорили готовність до будь-яких викликів.

За прогнозами синоптиків, 7 січня сніжитиме, наступного дня - вдарять морози, можливі хуртовини та ожеледиця. 9 та 10 січня стовпчики термометрів опустяться до -16 уночі.

Усі комунальні та дорожні служби регіону, рятувальники, медики і правоохоронці  готові до погодних викликів. В області функціонують 627 Пунктів Незламності, в громадах біля автошляхів у випадку необхідності розгорнуть пункти обігріву.

Аварійні бригади енергетиків і комунальників працюватимуть у посиленому режимі 24/7.

Закликаю громадян у випадку негоди утриматись від поїздок без крайньої необхідності. Бережіть себе та своїх близьких!

Запорізька обласна державна адміністрація