Пункти обігріву Вільнянської міської територіальної громади працюють у цілодобовому режимі

Дата: 08.01.2024 09:43

У зв’язку з погіршенням погодних умов та значним зниженням температури, на території Вільнянської міської територіальної громади діють пункти обігріву (Вільнянська гімназія № 1, Любимівська гімназія, адміністративна будівля Новогупалівського старостатуа).

Також активно функціонує пункт обігріву на базі КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Вільнянської міської ради для осіб без визначеного місця проживання.

Пункти обігріву забезпечені приладами резервного живлення, здебільшого - генераторами, додатково оснащені різними джерелами тепла.

Пункти обігріву дають можливість випити гарячого чаю, зігрітися. У кожному є аптечки. Надають допомогу громадянам працівники адміністративних приміщень, де створені пункти обігріву, у разі необхідності вони викликають швидку допомогу або поліцію.

Пункти обігріву працюють цілодобово, до них може звернутись кожен, хто потребує допомоги.