Аварійно-відновлювальні роботи ПАТ "Запоріжжяобленерго" тривають

Дата: 08.01.2024 10:59

Внаслідок різкого погіршення погодних умов протягом минулої доби та цієї ночі в електромережах ПАТ «Запоріжжяобленерго» виникла низка пошкоджень.

Всіх споживачів, що були знеструмлені через негоду вчора, - загалом близько 6 тисяч - наші ремонтні бригади заживили ще до кінця доби.

На жаль, негода, що не вщухає, цієї ночі та сьогодні зранку спричинила нові пошкодження електрообладнання та відключення абонентів. Енергопостачання частини з них – 377 домоволодінь у 2 населених пунктах Вільнянщини – вже відновлено.

Станом на 09:00 через стихію знеструмленими залишаються 8 617 споживачів у Запорізькому і Пологівському районах, а також у м. Запоріжжя. Аварійно-відновлювальні роботи тривають.

Через бойові дії повністю або частково знеструмленими залишаються 63 населених пункти.

ПАТ "Запоріжжяобленерго"