УВАГА!

Дата: 08.01.2024 11:04

‼️ На період з 08 до 14 січня планові роботи в електромережах ПАТ «Запоріжжяобленерго» та пов’язані із ними перерви в енергопостачанні скасовано.

- Цього тижня на території Запорізької області очікується різке похолодання до 15-20 градусів морозу. Ми розуміємо, що за таких умов наявність електропостачання для наших клієнтів - передусім, тих, в кого встановлені електроопалювальні системи, є необхідним для збереження нормального температурного режиму у помешканнях. Тому було ухвалено рішення всі заплановані на цей тиждень роботи в електромережах скасувати, аби уникнути пов’язаних із ними відключень електроенергії, - пояснив генеральний директор ПАТ «Запоріжжяобленерго» Михайло ГАВРИЛОВ.

Протягом зазначеного періоду компанія виконуватиме тільки аварійно-відновлювальні роботи.