АДРОВ ВІТАЛІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ

Дата: 08.01.2024 16:56

(30.03.1984- 29.12.2023)

Адров Віталій Валерійович народився 30 березня 1984 року. Мешкав у місті Вільнянську. Навчався у Вільнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3, а з 1998 року – у Вільнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2.

У 2004 році закінчив військовий ліцей «ЗАХИСНИК». У 2020 – Європейський університет за фахом -менеджмент.

Трудовий шлях його проходив на ТОВ «Ритм», на ЗАТ «Машинобудівний завод», а з 2009 року на – ПАТ «Мотор Січ».

З 13 вересня 2023 року був військовим Збройних Сил України, а саме – солдат другого стрілецького батальйону 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха.

10 грудня 2023 року був нагороджений медаллю «ЗА ХОРОБРІСТЬ В БОЮ».

Адров Віталій Валерійович загинув 29 грудня поблизу населеного пункту Водяне Донецької області, відданий Військовій присязі на вірність Українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність.

Клята війна залишила без батька доньку Аріну. Посиротіли його батьки Ірина Миколаївна та Валерій Дмитрович, не вклониться низько він більше їм. Не підкладе плече своїй сестрі. Віталію навіки залишилося 39.