Змінено дозволений час продажу алкоголю

Дата: 09.01.2024 14:44

Згідно  спільного наказу голови Запорізької обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації та військового коменданта м. Запоріжжя від 02.01.2024 № 1 «Про заборону торгівлі алкогольними напоями на території Запорізької області» з метою збільшення спроможності місцевих бюджетів за рахунок надходжень від акцизного податку з продажу алкогольних напоїв наказом збільшено дозволений час продажу пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв всім суб’єктам господарювання, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, на території визначених наказом громад Запорізького району, який натепер становить з 08:00 до 22:00.

Але згідно наказу залишається повна заборона продажу пива: (крім безалкогольного), алкогольних і слабоалкогольних напоїв військовослужбовцям та особам, які мають зовнішні ознаки приналежності до військових формувань (військова форма, зброя, спецзасоби). Тому, шановні суб’єкти господарювання та населення громади попереджаємо щодо неухильного виконання вимог наказу та попереджаємо про незаконну діяльність з продажу сурогатного алкоголю.