Поради, як вберегтись від переохолодження

Дата: 10.01.2024 09:44

До України прийшло суттєве похолодання🌡 Ми підготували поради, як вберегтись від переохолодження, тож:
✅ Подбайте про зимовий одяг (що більше шарів одягу — то тепліше). Кінцівки й голова мають бути закритими, адже через долоні й голову ви втрачаєте багато тепла. Також подбайте, щоб взуття було з товстою підошвою  (воно має бути просторим, ідеальним за розміром та не стискати ногу, щоби підтримувати нормальний кровообіг).
✅ Не носіть металеві прикраси
Метал охолоджується дуже швидко, і його контакт зі шкірою може призвести до обмороження окремих ділянок чи холодових травм.
✅ Рухайтесь, щоб не мерзнути;
Рухи допоможуть прискорити кровообіг, а отже ви не замерзнете.
✅ Перед виходом на вулицю поїжте;
Для підтримки нормальної температури взимку, організм використовує більше енергії, тож і поповнювати її треба частіше. Їжте поживну та здорову теплу їжу.
✅ Відчули печіння на шкірі – шукайте, де зігрітися
Сильне почервоніння та печіння шкіри може бути ознакою обмороження. Якщо відчуваєте, як щоки, руки чи ноги «печуть», або ж бачите серйозне почервоніння у людини поряд, зайдіть у будь-яке тепле місце — магазин, кафе, під’їзд тощо.
І не забувайте, що мерзнуть не лише люди, а й тварини, тож подбайте про них також!🐶🐱
Ми на варті Вашого здоров’я

«КНП "МЛЕ та ШМД" ЗМР - 5 міська лікарня»