Засідання робочої групи

Дата: 12.01.2024 15:46

12 січня відбулось засідання робочої групи з питання опрацювання Плану відновлення та розвтку Вільнянської міської територіальної громади. Члени робочої групи обговорили можливі об’єкти для відновлення та розвитку Вільнянської громади, які будуть подані на розгляд Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації: 4 котельні освітніх закладів громади, 4 системи блискозахисту, відновлення покрівлі ліцею “Потенціал”, відновлення покриття футбольного поля ДЮСШ “Колос”, встановлення на території громади модульних укриттів, ремонт 2 їдалень при освітніх закладах.                                                                                                                             Потенційні об’єкти можуть увійти до регіонального плану відновлення та розвитку згідно постанови Кабінету Міністрів України № 731 “ Про затвердження порядків з питань відновлення та розвитку регіонів і територіальних громад”.