Фізичним особам підприємцям громади

Дата: 23.01.2024 10:19

Відповідно до ч.1 ст.16 Закону від 03.07.96р. № 270/96 « Про рекламу» розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах здійснюється на підставі дозволів, що надаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад, а поза межами населених пунктів – на підставі дозволів, що надаються обласними державними адміністраціями.
           Зовнішня реклама - реклама, що розміщується на спеціальних тимчасових і стаціонарних конструкціях - рекламоносіях, розташованих на відкритій місцевості, а також на зовнішніх поверхнях будинків, споруд, на елементах вуличного обладнання, над проїжджою частиною вулиць і доріг.
            У разі виявлення фактів незаконного розміщення рекламних засобів та самовільного розклеювання оголошень у недозволених місцях, всі порушники благоустрою притягуватимуться до відповідальності згідно ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає накладання штрафу:
-на громадян – від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.)
-на посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн.)