Увага! Прогнозується погіршення погодних умов

Дата: 25.01.2024 12:00

За прогнозом Запорізького обласного Гідрометцентру сьогодні, 25 січня, очікується налипання мокрого снігу, що може спричинити провисання та обриви проводів повітряних ліній електропередачі.

Наші бригади готові до усунення можливих пошкоджень, зробимо все, аби ця негода не спричинила тривалих перерв в енергопостачанні.

Водночас, піклуючись про вашу безпеку, просимо за можливістю уникати повітряних ліній електропередачі та за жодних обставин НЕ НАБЛИЖАТИСЯ до обірваного або провислого проводу – це може бути смертельно небезпечно.

Якщо Ви виявили обірваний або провислий провід, відкриті двері електроустановки або пошкоджену електроопору. негайно повідомте про це до кол-центру ПАТ «Запоріжжяобленерго» за номером

☎️ 0-800-304-502

Бережіть себе та свої близьких!

ПАТ "Запоріжжяобленерго"