Вільнянська міська територіальна громада

02 лютого 2024 року – перша річниця загибелі Мініна Олександра

Дата: 02.02.2024 08:03

Мінін Олександр Володимирович народився 6 жовтня 1988 року в селі Новогупалівка.

Захищаючи Україну від російських агресорів, 2 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності та державного суверенітету України, трагічно загинув, тримаючи фронт у Луганській області.

Олександр користувався авторитетом серед колег, мав добрий рівень військової підготовки та професійного самовдосконалення. Підтримував моральний дух у підрозділі, переймався турботами та допомагав побратимам.

Його коротке життя та вірне служіння народові України – це наша вічна пам’ять і невимовний біль…

Молодий патріот України, сміливий і відважний воїн Олександр Мінін свято вірив у вільну і незалежну українську державу, Перемогу українського народу над російським агресором.

Ми у вічному боргу перед нашими захисниками, які на вівтар Перемоги поклали власні життя.