Голова ЗОВА розповів про головні пріоритети роботи

Дата: 05.02.2024 12:30

Під головуванням очільника ЗОВА Івана Федорова пройшла нарада з керівниками структурних підрозділів, на якій він окреслив пріоритетні напрямки роботи.

Посадовець наголосив, що головним завданням обласної влади є всебічна підтримка військових.

Крім цього, незважаючи на воєнний час, важливо підвищити комфорт проживання у Запорізькій області, аби люди не виїжджали з регіону.

- Кожний в своєму напрямку має робити все для того, щоб люди не лише залишились тут, а приїжджали та будували своє життя. Тому один з пріоритетів - зробити школи безпечними та розпочати навчання в учбових закладах з 1 вересня, - підкреслив Іван Федоров.

Також він наголосив на необхідності підвищення рівня надання медичних послуг.

- В моєму розумінні медична система - це не система обласної ради чи обласної адміністрації, міста Запоріжжя чи найближчих громад. Це спільна система, яка має надавати якісну допомогу нашим мешканцям. На жаль, в регіоні за останній час не з’явилось жодного сучасного державного чи комунального медичного закладу. Тому жителі області не мають можливості отримати якісний медичний сервіс, це треба виправляти, - зазначив очільник ОВА.

Важливим аспектом розвитку регіону також є підтримка культури та патріотичне виховання.

- Ми повинні працювати так, аби Запорізька область була серед перших в країні, незважаючи на війну і близькість лінії зіткнення. Від нас залежить, який результат ми покажемо. Тому прошу всіх включитися в роботу,- звернувся до присутніх Іван Федоров.

Запорізька обласна державна адміністрація