Підтримка від БО «БФ «Про турботу»

Дата: 07.02.2024 10:40

07 лютого представниками БО «БФ «Про турботу» у співпраці з Вільнянською міською радою здійснили видачу гуманітарної допомоги та підтримали родини малозахищених верств населення.

На замовлення батьків цього разу комплекти зимового одягу отримали 77 дітей з інвалідністю, 55 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 16 дітей внутрішньо переміщених осіб з багатодітних родин.

Поєднання зусиль та можливостей міської влади у співпраці з  волонтерською спільнотою дозволяє досягти більш ефективних результатів у роботі на Перемогу та підтримати ті родини, які на сьогодні цього найбільше потребують.

Вільнянська міська рада вдячна БО «БФ «Про турботу» за підтримку та плідну співпрацю.