Робота депутатських комісій

Дата: 07.02.2024 16:59

07 лютого відбулося спільне засідання постійної комісії з питань законності, запобігання корупції, захисту прав людини, регламенту, депутатської діяльності, етики, інформації, свободи слова та регуляторної політики та постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціальної політики та праці.

Присутні депутати обговорили ряд важливих питань, пов’язаних із дотриманням правил проведення спортивних, освітніх, культурних, культурно-просвітницьких, розважальних та інших заходів, встановлених рішенням Ради оборони Запорізької області від 13.10.2023 № 167.

Окрема увага була приділена запровадженню змішаної форми навчання у навчальних закладах Вільнянської міської територіальної громади, дотримання усіх безпекових умов та норм чинного законодавства.