Дата: 14.02.2024 21:04

Безпека мешканців Запорізької області – це базова потреба громад і один з пріоритетів нашої роботи.

Разом з Нацполіцією передали 10 авто для поліцейських офіцерів шести громад Запорізького району: Вільнянської, Комишуваської, Матвіївської, Михайло-Лукашівської, Тернуватської і Таврійської.

- Поліцейський офіцер - це не лише про громадський порядок. Це про людину, яка перша прийде на допомогу у разі критичної ситуації і зможе вирішувати нестандартні задачі, які щоденно постають перед громадами, наближеними до зони бойових дій.

Відтепер офіцери зможуть постійно патрулювати вулиці й оперативно прибувати на допомогу мешканцям.

🤝Об’єднуємось на всіх рівнях, щоб створити безпечне середовище для наших людей.

Запорізька обласна державна адміністрація