16 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Дата: 16.02.2024 11:26

Вітаю мешканців громади наймужнішої країни світу! Бажаю сил та відваги захисникам, які саможертовно захищають українську незалежність, доброї вдачі та Божої допомоги медикам, волонтерам, рятувальникам та усім, хто ціною власного життя та здоров’я стоїть на сторожі спокою та миру. З Днем єднання!

Попереду для нас усіх важкий шлях боротьби, який потребує, насамперед, єднання всього українського народу.  Ми об’єдналися у лютому 2022 року й так вже рік, у неймовірно складних умовах, українці демонструють всьому світові свою волелюбність і більшість демократичних країн світу об’єдналися й підтримують Україну в нелегкій боротьбі з ворогом. Ми проходимо через біль гірких втрат у боях за рідну землю. Ми не зазіхаємо на чуже, але й свого не віддамо.

Дякую сотням представників Вільнянської міської територіальної громади, які мужньо захищають Україну. Пишаюся й тим, що вся наша громада, дорослі й навіть наші діти, з перших днів повномасштабної війни об’єдналися для надання підтримки нашим захисникам.

Віримо, що разом, в єдності, ми пройдемо найважчі випробування й здобудемо Перемогу!

Вічна слава полеглим Героям!

Слава Україні! З Днем єднання!

Наталя Мусієнко