Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО

Дата: 16.02.2024 11:27

🔰 Землю треба підживлювати добривами, щоб вона щедро родила. Це аксіома і закономірність, про яку знає кожен аграрій. Своєчасне і правильне внесення добрив – ціла наука, яка сьогодні, з розвитком інновацій, також стала технологічною. І створює дуже багато можливостей для суттєвого покращення продуктивності агро підприємств.
✅ Програма USAID АГРО спільно з компанією SmartFarming ініціювали проєкт, у межах якого вітчизняні агропідприємства можуть скористатися послугою з оптимального дозування добрив за допомогою штучного інтелекту та на максимально вигідних для себе умовах. Завдяки підтримці Програми USAID АГРО аграрії мають змогу заощадити до 90% вартості послуги.
Серед ключових переваг цієї технологічної послуги:
✔️  можливість використовувати задані параметри самохідного обприскувача чи трактора, без  додаткових карт-завдань;
✔️ робота зі строкатими полями;
✔️ вирівнювання показників врожайності на різних ділянках поля;
✔️  виконання робіт незалежно від якості зв’язку;
✔️  максимально ефективний розподіл агрохімічних речовин на площі внесення навіть при недостатній кількості добрив.
ℹ️ Усі деталі про послугу і те, як її замовити, – на сайті SmartFarming: https://augmenta.smartfarming.ua.
🙌 Скористайтеся можливістю підвищити ефективність польових операцій на своєму господарстві та потім обов’язково діліться своїм досвідом!